Never Never - Colleen Hoover, Tarryn Fisher

"Never never" to kolejna książka Coollen Hoover - autorki wielu bestsellerowych powieści z gatunku New Adult i romansów - oraz Tarryn Fisher - autorki bestsellerowych powieści dla kobiet. Opowiada ona o losach dwojga młodych ludzi, którzy zadarli z przeznaczeniem.

   Charlie i Silas są jak czyste karty. Budzą się w trakcie lekcji nie pamiętając niczego. Nie mają wspomnień. Nie znają swoich imion, rodzin, szkoły, przyjaciół. Pamiętają słowa piosenek, wiedzą czym jest Google i jak odpalić samochód, a nie mają pojęcia kim są, gdzie mieszkają, co robili w poprzednich dniach. Gdy dowiadują się, że mają ten sam problem, razem próbują rozwiązać zagadkę zapomnienia. Co jest przyczyną ich amnezji? Jakie tajemnice skrywają wspomnienia? Aby zakończyć koszmar muszą odbudować swoje uczucia. Czy to im się uda? Czy można rozkochać w sobie kogoś od nowa?

 "Never never" to powieść, w której się zakochałam. Lekko się ją czyta, zaskakuje fabułą i zwrotami akcji. Pochłania czytelnika i naprawdę ciężko się od niej oderwać. Tę książkę pokocha wielu czytelników, szczególnie uwielbiających romanse i powieści dla nastolatków. Polecam ją wszystkim książkoholikom, ponieważ naprawdę warto przeczytać tę książkę.
Mam jedynie jedną przestrogę: nie zaczynajcie czytać tej powieści wieczorem przed ciężkim dniem w pracy lub w szkole - nieprzespana noc gwarantowana!
Moja ocena - 10/10❤

Komentarze

Popularne posty